İstanbul Kimya Endüstrisi

Sektörler

beyaz esya sektoru

Beyaz Eşya

Sektörün lider firmalarıyla yıllardır yürüttüğümüz ortak çalışmalar ile gerek dekoratif görünüm gerekse yüksek dayanım ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeye devam ediyoruz. Sektörün tüm ihtiyaçlarına uygun tasarım ve üretim teknolojilerini yüksek verimlilikte ve sürdürülebilir üretim teknikleri ile uygularken % 100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe dekoratif görünüme sahip iç parçalar günümüzde müşterinin tercih sebepleri arasında öncelik kazanmıştır. Özellikle iç tasarımlarda estetik görünüm açısından tercih edilen boyalı, krom kaplamalı, ahşap desenli parçalar yoğun olarak kullanılmaktadır. İstanbul Kimya olarak otomotiv sektörünün beklentilerine uygun kaliteli, dekoratif ve işlevsel parça üretimleri yapmaya devam ediyoruz.

otomotiv
elektrik-elektronik

Elektrik & Elektronik

Elektrik anahtarları sektörü başta olmak üzere birçok elektrikli cihazlarda dekoratif uygulamalar ön plana çıkmaktadır. İstanbul kimya olarak sektörün beklentilerine uygun yüksek kalite ve dayanıma sahip katma değeri yüksek ürün üretmek ana hedefimizdir.

Küçük Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri sektörünün öncü firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışan İstanbul Kimya, değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek nihai müşteri beklentilerine uygun Ar-Ge çalışmaları yapıp müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır. Yenilikçi düşünce anlayışı ile günümüzde ve gelecekte birçok yeni üretim tekniğini hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz.

küçük-ev-aletleri
mutfak-gereçleri

Mutfak Gereçleri

Mutfak eşyaları sektöründe boyama yapan ilk firmalardan biri olan İstanbul Kimya, piyasada kabul görmüş bir çok uygulamanın mimarı olarak kendisine yer edinmiştir. Yaklaşık 15 yıl önce devreye alınmış bir çok uygulama örneği, günümüzde hala popülerliğini devam ettirmekte ve talep görmektedir. İstanbul kimya, beklentilerinizi analiz etme ve geleceğe uygun projelendirerek, hayata geçireceğiniz çözüm ortağınız olarak çalışmaktadır.

Aksesuar

Başta mobilya aksesuarları olmak üzere, çeşitli ev eşyaları , kişisel eşyalar gibi dekoratif görünüm talebi gören bir çok sektörde gerek boyama, gerekse kaplama gibi ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretiyoruz.

sektorler-aksesuar
Bu web sitede kullanıcı deneyiminizi artırmak için çerezler kullanıyoruz.