İstanbul Kimya Endüstrisi

istanbulkimya-logo

Yüzey Hazırlama

Yüzey hazırlama uygulaması, kurutma makineleri teknolojisi ile parçaların ya da ürünlerin işlem süreci sonrasında kurutulmaları için kullanılır.

Temasa geçin

  Yüzey hazırlama uygulaması, kurutma makineleri teknolojisi ile parçaların ya da ürünlerin yüzey hazırlama işlem süreci sonrasında kurutulmaları için kullanılır. Böylelikle parçaların üzerinde bulunan tüm çapak, yağ veya nem, granül tarafından emilimi yapılır. Bu parçaların yüzde yüz kurutulması sağlanarak elenir ve makineden tahliye edilir.

  Otomatik makineden tahliye edilen parçalarda parlatma sonrası, granül maddesi ile gerçekleştirilen kurutma işleminin asıl amacı  ürünlerin yüzeyindeki parlaklığın daha net bir şekilde ortaya çıkarmaktır.

  Hassas parçaların veya ürünlerin birbirlerine temas etmeden işlem görmeleri ve her bir bölümde ayrı bir proses için farklı bir işlem malzemesi sarf edilmek istendiğinde kullandığımız teknoloji buna müsaade etmektedir.

  Yüksek kapasiteli ve verimli bir şekilde çalışan otomasyon sistem teknolojilerimiz sayesinde insan müdahalesine hiç bir gerek kalmadan tüm proses adımları bir biri ardına tamamlanır.

  Yüzey hazırlama uygulaması kapsamında parça durumuna göre yapılacak işlemler belirlenir. işlenecek parça adetine göre proses adımları tamamlanan ürünler otomatik olarak diğer proses adımına geçer ve bütün aşamalar sistemli bir şekilde yürütülür.

  En son kurutma için son adıma geçer ve işlemleri tamamlanan parçalar belirlenen boşaltma bölgesinde kasalara yüklenirler.

  İstanbul Kimya Endüstrisi sertifikalarımız sayfasını ziyaret ediniz.

  Yüzey Hazırlama Uygulaması İle Yapılan İşlemler

  Yüzey işlem uygularımız metal, plastik, seramik, doğal taş, cam, ahşap, ve kauçuk parçalarda yapılmaktadır. Ayrıca bu parçalarda çapak alma, radüsleme, parlatma, yeniden boyutlandırma, köşe kırma, yağ alma, temizleme, yüzey düzleştirme, pasivasyon ve benzeri bütün işlemler yapılmaktadır.

  Küçük, büyük, hafif ya da ağır tüm parçalar İstanbul Kimya tarafından başarı ile işlenebilmektedir. Tüm müşterilerimizin özel yüzey uygulama işlem beklentilerini karşılamak ve en kaliteli hizmeti vermek için mevcut yüzlerce çözümümüz arasından değer yaratan çözümler seçilir ve kendilerine sunulur.

  Yatay yüzey işlem makineleri çoğunlukla otomotiv, havacılık, doğal taş ve ahşap işleme sanayilerinde kullanılır.

  Yüzey hazırlama uygulaması çerçevesinde İstanbul Kimya, yapmış olduğu çalışmalarda son teknolojiyi takip ederek kalitenin adresi haline gelmiştir. İstanbul Kimya çeşitli vibrasyonlu kurutma ve otomasyon teknolojilerini kullanarak ürünleriniz için sizlere en iyisini sunmaktadır.

  Yüzey hazırlama uygulaması ve diğer uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  yuzey-hazirlama-uygulamasi-cercevesinde-istanbul-kimya
  yatay-yuzey-islem-makineleri

  İstanbul Kimya Endüstrisi diğer tüm faaliyetler için sayfamızı ziyaret ediniz.

  BİZİMLE
  İLETİŞİME GEÇİN

  HAYATINIZA
  RENK KATIYORUZ

  İhtiyaç duyduğunuz yüksek dayanımlı dekoratif çözümler için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.